تاک شد پلاس

تاک شد پلاس برنامه‌های تکمیلی تاک شد است. بعد از گذشت مدتی از انتشار اپیزود‌های اصلی تاک شد، به این نتیجه رسیدیدم که گفتگو‌های جانبی خوبی را می توانیم  با افرادی که یا در حوزه گفتگوی اصلی ما تجربه مهمی دارند و یا با موضوعاتی که در امتداد خط مشی کلی تاک هستند در ارتباط هستند. 

انتشار تاک شد پلاس تابع قوانین خاصی نیست و برنامه مشخصی برای انتشار ندارد. خودمان معتقدیم که فعلا در چهارچوب خاصی قرار نگیریم و به فراخور، اگر دستمان باز بود و اگر گفتگوی خوبی داشتیم، اپیزودی از تاک شد پلاس منتشر کنیم. 

اپیزودهای تاک شد پلاس

مطالب تکمیلی اپیزود‌های تاک شد پلاس

مجله تاک شد، مطالبی تکمیلی یا مرتبط با اپیزودهای هر قسمت از تاک شد پلاس را منتشر می کند. گرچه که یک فصل به شکل عمیقی به بررسی مفهوم مورد بحث می پردازد، اما بررسی مطالب تکمیلی، به علاقه مندان کمک می کند تا پاسخی خوب برای کنجکاوی های خود پیدا کنند.

راهکارهای تبلیغات ایمیلی | تاک شد
تاک شد پلاس
تحریریه تاک شد

بهترین راهکارهای تبلیغات ایمیلی

یکی از ابزارهای مهم و تاثیرگذار در دنیای تکنولوژی تبلیغات ایمیلی است. با ارسال پیام‌های تبلیغاتی به مخاطبان هدف کسب و کارها ارتباط مستقیم با

مطالعه
نقش مشاور تبلیغاتی | تاک شد
تاک شد پلاس
تحریریه تاک شد

نقش مشاور تبلیغاتی در کسب و کار

در دنیای پر رقابت امروزی، تبلیغات به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای جذب مشتریان، افزایش شناخت برند و ایجاد تفاوت رقابتی بین کسب و

مطالعه
مطالب بیشتری اضافه خواهیم کرد.